مدرسه شبانه روزی حفظ قرآن
آيين نامه امتیازات ویژه

آیین نامه امتیازات ویژه حافظان قرآن کریم

آيين نامه تحصیل رایگان

آیین نامه تحصیل رایگان حافظان قرآن کریم

سنجش ونظر سنجی
شما به کدامیک از موارد زیر علاقه مند هستید؟
  
ورودي اعضا
نام كاربري

رمز عبور

من را به خاطر بسپار
فراموش كردن رمز
ثبت نام نكرده ايد؟ ثبت نام
آمار سايت
بازديد كننده گان: 896697
افراد آنلاين
حاضرين 38 ميهمانان حاضر
کمک های ماهیانه
به مهد قرآن كريم زارچ
آغاز ثبت نام در اولین مدرسه شبانه روزی حفظ قرآن کریم استان یزد در زارچ PDF(فقط براي متون انگليسي) چاپ
ثبت نام مدرسه شبانه روزي حفظ قرآن كريم زارچ براي پنجمين سال متوالي آغاز شد.

موسسه مهد قرآن کریم حضرت فاطمة الزهرا (س) بخش زارچ از توابع شهرستان یزد در آبان ماه سال 1390به منظور تحقق بخشیدن به منویات مبارک رهبر نستوه و عالیقدر در جهت پرورش روحیه نورانی قرآن پژوهان و تربیت 10 میلیون حافظ قرآن کریم در میان عناصر دختر و پسر کشور عزیزمان ایران اقدام به افتتاح مدرسه شبانه روزی حفظ قرآن کریم نمود.

مسئول مهد قرآن کریم حضرت فاطمة الزهرا (س) زارچ یزد در آستانه تبلیغات کشوری برای چهارمين سال متوالی با بیان اینکه تاکنون قرآن پژوهان از شهرهای شهربابک، شهریار، کهنوج، جيرفتُُ مشهدُ شهرکرد و ... در این مدرسه، حفظ خود را تمام نموده اند و موفق به حفظ کل قرآن کریم طی یک سال شده اند خاطر نشان ساخت:

این مدرسه با بهترین امکانات آموزشی ، خوابگاهی شبانه روز آمادگی دارد تا درسال چهارم فعالیت مدرسه شبانه روزی همانند گذشته پذیرای علاقه مندان به حفظ قرآن کریم باشد.

محمد رضا خوشنویس آخرین مهلت ثبت نام را پایان اردیبهشت ماه ۹۴ اعلام و گفت: قرآن پژوهان علاقمند می توانند از طریق تماس تلفنی با شماره تلفن هاي ۳۵۲۷۴۷۰۰-۰۳۵ و ۳۵۲۷۴۵۰۰-۰۳۵ نسبت به دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت نام اقدام نمایند.

خوشنویس برگزاری آزمون حفظ جز به جز قرآن کریم، برگزاری کلاسهای هفتگی اخلاق و تفسیر، اردوهای داخل و خارج استان و برنامه فوتسال و شنا را از مهمترین فعالیتهای جنبی این مدرسه دانست و اظهار امیدواری نمود: این مدرسه بتواند با تربیت حافظان کل قرآن کریم اندکی از دین خود را به مقام معظم رهبری ادا کند.

این فعال قرآنی با بیان اینکه قرآن در میان ما ایرانیها غریب است افزود: باید در کنار خواندن، شنیدن ، شرکت در محافل قرآنی و غیره برای قرآن در امر آموزش فرزندان و همچنین کمک به موسسات قرآنی هزینه کنیم.

موسسه مهد قرآن کریم فاطمة الزهرا زارچ در سال 1374 به همت جمعی از فعالان قرآنی و خیرین بخش زارچ آغاز به کار نمود و امروز این مدرسه با تربیت بیش از ۴۵ حافظ کل قرآن کریم و تربیت بیش از 3 هزار شکوفه قرآنی یکی از موسسات فعال در استان یزد می باشد.

علاقمندان جهت بررسي شرايط به لينك مدرسه شبانه روزي مراجعه نمايند.

آخرين بروز رساني ( ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ )
بعد >