مدرسه شبانه روزی حفظ قرآن
آيين نامه امتیازات ویژه

آیین نامه امتیازات ویژه حافظان قرآن کریم

آيين نامه تحصیل رایگان

آیین نامه تحصیل رایگان حافظان قرآن کریم

سنجش ونظر سنجی
شما به کدامیک از موارد زیر علاقه مند هستید؟
  
ورودي اعضا
نام كاربري

رمز عبور

من را به خاطر بسپار
فراموش كردن رمز
ثبت نام نكرده ايد؟ ثبت نام
آمار سايت
بازديد كننده گان: 896674
افراد آنلاين
حاضرين 16 ميهمانان حاضر
کمک های ماهیانه
به مهد قرآن كريم زارچ
برگزاری آیین اختتامیه طرح ملی رحله در مهد قرآن کریم زارچ PDF(فقط براي متون انگليسي) چاپ

آیین اختتامیه طرح ملی رحله با حضور مسئولین، قرآن پژوهان و خانواده هایشان در محل مهد قرآن کریم زارچ برگزار شد.

این مراسم با قرائت آیاتی از کلام الله مجید توسط قاری کشوری اغازشد. در ادامه محمد رضا خوشنویس ضمن خوش آمد گویی به حاضران، دهه کرامت را به ایشان تبریک و برای ایشان آرزوی موفقیت در تمامی مراحل زندگی نمود.

همچنین در ادامه مراسم مدیر طرح ملی رحله « مصطفی نوروزی» ضمن تقدیر وتشکر از مسئولین شهر،وخانواده ها وقرآن اموزان ومدعوین جلسه به بیان نکاتی در جهت ترغیب به قرآن کریم واهمیت ومنزلت ان پرداخت و با بیان نکاتی به قرآن اموزان ووالدین جهت فراموش نشدن محفوظات سخنان خود را به پایان رساند؛
این مراسم با اجرای  "گروه تواشیح ثامن الحجج استان یزد" وبرگزاری "محفل قرآنی" ادامه و برادران قرآن آموز طی دو برنامه پرسش وپاسخ وحذفی به ارایه محفوظات خود پرداختند؛
این مجلس با حضور "خدام امام رضا علیه السلام" که از مشهد میهمان استان یزد شده بودند؛ حال وهوایی بس عجیب ومعنوی به خود گرفت وخدام امام مهربانی با اجرای برنامه دلنشین خود دلهای حضار را راهی مشهد الرضا نمودند.

اضافه می نماید طح ملی طرح از 10 تیر ماه سال جاری همزمان با سراسر کشور در مدرسه شبانه روزی حفظ قرآن کریم زارچ نیز برگزارگزدید و طی مدت 53 روز بالغ بر 40 نفر از قرآن پژوهان موفق به حفظ 4 جزء از قرآن کریم شدند.

 

آخرين بروز رساني ( ۰۱ شهريور ۱۳۹۴ )
< قبل   بعد >